Szafki nie są już tylko do kuchni

Dni szafek są używane tylko w kuchniach i łazienkach. Dzisiejsze szafki są niezwykle wszechstronne i spełniają wyspecjalizowane potrzeby pomieszczenia.

Według Paula Radoya, szefa gabinetu Merillat, kierownika usług projektowych, rosnącym trendem w dzisiejszych domach jest sala wielofunkcyjna, która może być wykorzystywana do wszystkiego, od hobby po codzienne czynności.

W wielofunkcyjnym pomieszczeniu szafki zapewniają właścicielom domów funkcjonalność, a jednocześnie mogą łączyć się z wystrojem reszty domu.

„Szafki w wielofunkcyjnym pokoju mogą pasować do szafki i drewna w pozostałej części domu, aby zachować spójny i połączony wygląd przez cały czas” – powiedział Radoy.

Styl życia

Pokój wielofunkcyjny może być wykorzystywany do różnych zainteresowań . Pomieszczenia są wbudowane w pomieszczenie, które można wykorzystać do rzemiosła, szycia, scrapbookingu, a nawet wiązania much.

Właściciele domów mogą również wykorzystywać część pokoju jako domowe biuro i miejsce do odrabiania lekcji dla dzieci.

Zastosowania organizacyjne

„Opcje organizacyjne sprawiają, że przestrzeń działa inteligentniej w przypadku czynności osobistych” – powiedział Radoy. „W tym kubki, uchwyty na papier pakowy i wysuwany kosz na śmieci mogą porządnie schować przedmioty”.

Zastosowanie szafek może zapewnić dużo miejsca do przechowywania, aby zaspokoić wszystkie potrzeby właściciela domu.

„Właściciele domów mogą również rozważyć dodanie wyspy na kółkach, aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania i ruchomą przestrzeń roboczą” – powiedział Radoy.

Pomieszczenie wielofunkcyjne jest wyposażone w wysuwaną deskę do prasowania, pralkę i suszarkę oraz drążki na ubrania.

„Właściciele domów mogą ćwiczyć, prać i pomagać dzieciom w odrabianiu prac domowych w jednym miejscu” – powiedział Radoy. „Pokój naprawdę służy różnym celom”.

Wielofunkcyjne pomieszczenie może pomieścić wszystkie te czynności i hobby , zapewniając jednocześnie dodatkowe miejsce do przechowywania. „Nabywcy domów powinni wziąć pod uwagę tego rodzaju przestrzeń przy zakupie nowego domu, a także właściciele domów rozważający przebudowę” – powiedział Radoy. „Pokój wielofunkcyjny jest przykładem tego, jak duży ruch i funkcja mogą współistnieć z wysokim stylem”.

Źródło: