Pozycjonowanie stron internetowych

Strona to nie wino – musi być na topie.

Twoja strona ma już kilka lat i powoli odstaje od konkurencji? A może znudziłeś się jej wyglądem i chciałbyś coś zmienić?

Nie ma problemu, plmedia służy pomocą. Z pomocą naszych konsultantów określimy poziom zmian na witrynie, zaprojektujemy nową szatę graficzną, przebudujemy Twoją stronę tak jak sobie życzysz.

W celu dokonania analizy istniejącej strony będziemy musieli wejść na Państwa serwery dlatego prosimy o zabranie ze sobą danych do serwera www oraz jeśli strona wykorzystuje bazy danych, do serwera baz.

Jesteśmy w stanie zmodyfikować stronę nie tylko wizualnie, możemy dołączyć do niej nowe funkcje, których potrzebujesz.

Twoja witryna w naszych rękach!

Nie posiadasz czasu bądź chęci do wprowadzania zmian na swojej witrynie? Nie ma problemu, możemy zrobić to za Ciebie. Nasza firma wykonuje aktualizacje stron w krótkim czasie, bezproblemowo. Jeśli zajdzie potrzeba przeszkolimy dodatkowych pracowników (np. po zmianie kadry), żeby mogli samodzielnie aktualizować zawartości stron.

W przypadku e-sklepów zajmujemy się obsługą techniczną polegającą na zmianach w wyglądzie oraz modyfikacjach działów. Zarządzanie sklepem jest zadaniem dla pracownika firmy prowadzącej sklep, dlatego oferujemy kompleksowe przeszkolenie z zakresu obsługi sklepu, zatowarowywania, obsługi list mailingowych oraz wszystkich niezbędnych do prowadzenia sklepu funkcji.

Źródło: https://szepiszczak.pl/

Źródło: