Dobrze zaprojektowana strona internetowa

Kluczowymi cechami dobrze zaprojektowanej witryny są:
– Łatwa nawigacja
– Interaktywność, czyli możliwość komunikacji pomiędzy użytkownikiem serwisu a właścicielem w bardzo krótkim czasie, czego nie gwarantuje żadne inne medium reklamowe. Pod tym pojęciem znajdziemy listy mailingowe, fora dyskusyjne czy też formularze zapytań.
– Czytelność, dobre dobranie grafiki
– Szybkość ładowania się witryny. W dzisiejszych czasach internet znacznie przyspiesza, nie należy jednak zapominać o użytkownikach wolniejszych połączeń, którzy mogą być naszymi potencjalnymi klientami, dlatego tworząc witrynę prawie zawsze dochodzimy do kompromisu pomiędzy ilością grafiki a czasem ładowania strony.

Cały czas mówimy o zaletach jakie strona internetowa daje konsumentom, nie możemy jednak zapomnieć o osobach obsługujących stronę. Nasza firma stawia na prosty dostęp do edycji strony, nie chcemy stwarzać sytuacji, gdy po zmianę numeru telefonu klient musi dzwonić, czy wysyłać nam maila – zawsze może zrobić to sam.

Wiadomo, że każda rozmowa telefoniczna to czas, a czas to pieniądz, dlatego działając w intencji klienta prawie każda z naszych witryn wyposażona jest w system zarządzania treścią, który nie wymaga od osoby obsługującej żadnych informatycznych umiejętności, a po krótkim przeszkoleniu każda osoba, która miała styczność z aplikacją MS Word będzie w stanie samodzielnie zmienić tekst czy wstawić nowe zdjęcie na stronie – bez zbędnego czekania na naszą reakcję.

Dostosowując się do potrzeb klientów projektujemy na zamówienie aplikacje internetowe pod specyfikację zeleceniodawcy, wszystkie dotychczasowe projekty zostały opisane w dziale portfolio.

Źródło: www.alphavision.pl/event/rzeczywistosc-wirtualna/