Technologie budowania stron internetowych

Nasze witryny budujemy w nowoczesnych technologiach, dostosowując je do potrzeb klienta. Dysponujemy systemem zarządzania treścią, ciągle rozbudowywanym o nowe dodatki, dzięki któremu możemy oddać w ręce klienta serwis, w którym poza zmianą tekstów w działach klient będzie mógł dowolnie konfigurować działy oraz korzystając z odpowiednich dodatków prowadzić galerię zdjęć, umieszczać filmy video wykorzystujące nasz odtwarzacz plików multimedialnych czy prowadzić firmowego bloga.

Jako agencja interaktywna nie zajmujemy się tylko tworzeniem stron internetowych, na zlecenie klienta dokonujemy analizy konkurencyjnych firm pod kątem prezentacji w internecie. Przy tworzeniu strony pomagamy w doborze serwera który optymalnie zaspokoi potrzeby witryny, zajmiemy się pozycjonowaniem, przeprowadzimy kampanię banerową oraz zaprojektujemy gadżety firmowe.

Działamy kompleksowo, starając się utrzymywać miłą, rodzinną atmosferę tworząc dla ludzi którzy nie przepadają za szablonami i pragną czegoś dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach.

Źródło: LaHorde.eu